Reference

Oceňuji profesionální přístup

Společnost SPIRIT MEDICAL s.r.o. využívá služeb Daňové kanceláře Topinka již více než 20 let. Po celou dobu naší spolupráce oceňuji  profesionální přístup zaměstnanců kanceláře a jejich vstřícnost  a ochotu při řešení různých záležitostí. Spolehlivost daňové kanceláře nám poskytuje jistotu, že naše účetní a daňová agenda  je řádně a přehledně vedena. To opakovaně potvrdily i finanční audity prováděné v naší společnosti.  Služby Daňové kanceláře Topinka můžeme rádi doporučit i jiným klientům.

RNDr.Pavel Kavan,CSc.

jednatel společnosti SPIRIT MEDICAL spol. s r.o.

Příjemná a efektivní komunikace

S daňovou kanceláří  spolupracujeme již delší dobu a mohu potvrdit, že spolupráce je na velmi profesionální úrovni.

Současně chci vyzdvihnout klientsky velmi příjemnou a efektivní komunikaci. Oceňujeme zároveň srozumitelnost a rychlost odpovědí na naše daňové dotazy.

Ing. Jiří Mikyna

Ředitel Komory auditorů ČR

Ochota pomoct v nesnadných situacích

Profesionalita, flexibilita a ochota pomoci v nesnadných situacích, které daňová problematika přináší – to je deviza společnosti Daňová kancelář Topinka, s. r. o. Jsme dlouhodobým klientem společnosti, což svědčí o stabilitě našich vzájemných vztahů a spokojenosti. Zpracování podkladů pro Český atletický svaz je vždy připraveno včas a profesionálně. Na poradenské služby je reagováno promptně a s ochotou. Jsme proto rádi, že spolupracujeme právě se společností Daňová kancelář Topinka, s. r. o. Takto nastavená spolupráce nám usnadňuje cestu ve spletitých uličkách daňové problematiky, zároveň nám profesionalita týmu daňové kanceláře přináší „klidný spánek“  v často pro nás náročných a vysoce odborných záležitostech.

Karolína Farská

Ředitelka/CEO, Český atletický svaz

Spolehlivost a vstřícnost při řešení problémů

Služby Daňové kanceláře Topinka s.r.o. využíváme již více než 20 let k naší naprosté spokojenosti. Nejvíce si ceníme vysoce kvalifikovaného a profesionálního zastupování naší firmy u finančního úřadu, spolehlivosti a a vstřícnosti při řešení daňových a účetních problémů firmy. Díky zkušenostem pracovníků Daňové kanceláře, jejich vysoké odbornosti a bezchybnému fungování, nedošlo za celou dobu našeho smluvního vztahu k žádné mimořádné události v daňové oblasti firmy Hutira – PSV Ivančice s.r.o

Luděk Hutira

jednatel společnosti Hutira – PSV Ivančnice s.r.o.

Společné překonávání překážek

Radio Proglas s.r.o. je v mnohém specifickou společností, která během (mnoha) (26) let vysílání prošla vývojem, zejména se zákonnými úpravami daňových pravidel.
Při všech změnách náš partner vždy účinně poradil a aktivně se postaral o zvládnutí všech překážek.
Radio Proglas je letitým a spokojeným uživatelem služeb Daňové kanceláře Topinka s.r.o.

Ing. Martin Holík,

jednatel Radio Proglas s.r.o. a Slyš.to s.r.o.

Bezproblémové fungování na dálku

Daňová kancelář pana Topinky je mým daňovým poradcem déle než 5 let. S jeho prací jsem velmi spokojena, je pečlivý a vždy se snaží vycházet ve všem vstříc. To velmi oceňuji, protože fungujeme na dálku. Během roku mě i několikrát kontaktuje, zda je vše v pořádku, čehož si velmi cením. Spolupráci určitě doporučuji!

Michaela Hrubá

Reprezentantka ČR ve skoku vysokém

Věříme v dalších 20 let spolupráce

Spolupráce České unie sportu, z.s. s panem Ing. Topinkou trvá déle než 20 s dosavadním naprosto bezproblémovým průběhem. Jak v oblasti daně z příjmů, tak i DPH, ale i v silniční dani a dalších daňových „disciplínách“, které pro nás kancelář pana Topinky zpracováva, byly příslušné agendy vždy vyřízeny správně a včas. Věříme, že naše spolupráce bude trvat dalších minimálně 20 let.

Ing. Pavel Benda

Generální ředitel ekonomických agend České unie sportu

Spolehlivost a důvěra

Základem dobrého daňového poradenství je spolehlivost a důvěra. Oba tyto předpoklady splňuje Daňová kancelář Topinka s.r.o. beze zbytku.

Ing. Radek Neužil, LL.M.

Tajemník Komory daňových poradců ČR

Bohaté zkušenosti a kvalita

S daňovou kanceláří pana Ing. Jiřího Topinky spolupracujeme od založení naší firmy roku 1996 a jejich bohaté zkušenosti a znalosti jsou pro nás zárukou kvalitně odvedené práce. Řeší pro naši firmu kompletní účetnictví a daňovou i mzdovou agendu. Od samého začátku si ceníme profesionálního i osobního přístupu pana Ing Jiřího Topinky a jeho kolektivu. Kdykoliv je možno vše konzultovat telefonicky a emailem, obratem řeší Váš problém.

Za sebe i naši firmu nemohu jinak než doporučit.

Marcela Švaříčková

Místopředseda AUTOCENTRUM Říčany-družstvo

Profesionalita, odbornost a jistota

Když jsme začínali naše podnikání, tak jsme si zpracovávali celé účetnictví sami. Po rozšíření pro nás začala být tato stránka přítěží. Našli jsme Daňovou kancelář Topinka a jsme velice spokojeni. Jejich přístup, profesionalita a odbornost je naprosto vynikající. Můžeme se zaměřit na naši práci, jelikož víme, že po daňové i účetní stránce máme za zády jistotu.

Miloslav Melkes

Podnikatel

Jednatel společnosti WELDPOINT s.r.o.

Své podnikání si bez nich nedokáži přestavit

S inženýrem Topinkou a Daňovou kanceláří Topinka s.r.o. spolupracuji od roku 1994. Po celou tuto dobu mně a mým firmám poskytují perfektní služby. Své podnikání si bez nich nedokáži představit.

Ing. Pavel Absolín

podnikatel

Úleva od starostí

Spolupracuji s daňovou kanceláří Topinka již řadu let. Svěřil jsem jí všechny svoje firemní i osobní daňové a účetní povinnosti a moje zkušenost je výborná. Všechno vždy vyřešili k mé úplné spokojenosti. Díly spolupráci s nimi mi odpadla jedna velká životní starost. Mohu jen vřele doporučit.

Ing.Martin Šmiřák

TD investora

Profesionalita a vstřícnost

Ceníme si profesionality a především vstřícnosti pana Ing.Topinky, díky které naše spolupráce započala. Rádi zůstaneme klienty i do budoucna.

Josef Roudnický

jednatel společnosti BAURO, spol. s.r.o.

Spolehlivý partner

Nadační fond Radia Proglas je subjektem sloužícím dárcům, kteří svými dary podporují existenci a vysílání nekomerčního, nestátního, soukromého rádia Proglas.
Nadační fond má od počátku štěstí na spolehlivého partnera v otázkách daňového poradenství a zastupování vůči státu – v Daňové kanceláři Topinka s.r.o.
Její služby můžeme vřele doporučit.

Martina Trembuláková

Předsedkyně správní rady NFRaPg

Vysoká úroveň služeb

Daňová kancelář Topinka s.r.o nám zpracovává firemní daně a účetnictví již řadu let a vždy k plné spokojenosti. Jejich poradenství je vždy na vysoké úrovni a nikdy se nestalo, že by vznikl jakýkoli problém.  Od té doby, kdy nám tuto agendu zpracovávají jsem nebyl na FÚ, vše vyřídí na základě zplnomocnění a nám ušetří spoustu starostí a stresu.

Jsou to zkrátka profesionálové!

Milan Šesták

Podnikatel

Individuální přístup a efektivita

S Daňovou kanceláří Topinka s.r.o. úspěšně spolupracujeme už více jak 20 let, převážně v oblasti daňového poradenství a mzdového účetnictví. Kromě vysoké profesionality, vstřícnosti, kvality a rychlosti zpracovávání agendy, nejvíce oceňujeme schopnost vnímat a efektivně reagovat na potřeby a možnosti naši neziskové organizace. Vážíme si připravenosti zabývat se i nestandardními situacemi a nacházet jejich řešení. V této DK máme spolehlivého partnera, který nás velmi kvalitně zastupuje při všech důležitých jednáních s orgány státní správy.

Mgr. Miloš Vyleťal

Předseda YMCA Setkání

Napište nám